مشاوره درباره پروژه‌های برنامه نویسی و گرافیکی

معمولا قبل از شروع هر کاری از قبیل خرید ماشین،‌ خرید خانه،‌ انجام یک پروژه ساختمانی و … نیاز هستش که با مباحث پایه‌ایی آن زمینه آشنا باشیم. اگر آشنایی کافی با موارد اولیه نداشته باشیم،‌ می‌تونه خسارت‌هایی از لحاظ مالی و زمانی بهمون وارد کنه. پروژه‌های حوزه‌ی IT هم از این قانون مستثنا نیستند. به شخصه با کارفرماهای مختلفی ارتباط داشتم که اطلاعاتی راجب حوزه IT نداشتند و پروژشون رو سپردن به یک تیم یا یک شخص و خیالشون راحت بوده که کارشون دیگه اوکیه و پیمانکارشون قراره همه چی رو ۰ تا ۱۰۰ هندل کنه،‌ ولی پس از فرارسیدن ددلاین پروژه،‌ پروژه‌ی اجرا شده یا باب میلشون نبوده یا با اون چیزی که می‌خواستند کیلومترها فاصله داشته.

همیشه مقصر برنامه‌نویسان نیستند، گاهی کارفرما به دلیل عدم اشنایی با IT، نمی‌تونه اطلاعات رو به صورت صحیح به تیم برنامه‌‍نویسی انتقال بده و این باعث میشه که تیم برنامه‌نویسی سردرگم بشوند. این وسط هم زمان تیم برنامه‌نویسی هدر میره و دردسرهایی رو براشون داره و هم زمان و بودجه‌ی کارفرما. قطعا این تجربه برای هر دو طرف ناخوشایند هست.

البته مواردی که گفته شد به این معنا نیست که اگر شما کارفرمای پروژه هستید باید ۰ تا ۱۰۰ برنامه نویسی رو بلد باشید چون این وظیفه‌ی تیم برنامه‌نویسی هستش که نیاز شما رو بتونند درست متوجه بشوند. منظور اینه که خیلی بهتر میشه اگر با کلیات این حوزه آشنا باشید تا هم بتونید متوجه یه سری صحبت‌های فنی‌ در طول جلسات بشید و هم اینکه بتونید پروژتون رو راحت‌تر پیگیری کنید. وقتی کارفرما یه مقدار راجب مباحث اولیه پروژه می‌دونه باعث میشه که تیم برنامه‌نویسی خیلی راحت‌تر بتونند ارتباط برقرار کنند با کارفرما و کارها خیلی بهتر پیش میره. 

در حال کار با یک تیم برنامه نویسی هستید؟ می‌خواهید کار خود را با یک تیم شروع کنید؟

اگر می‌خواهید اطلاعات کلی راجب پروژه خود کسب کنید یا قصد همکاری با یک تیم دیگر را دارید و می‌خواهید قبل از شروع پروژه کلیات کار را بدانید، تیم ترناو در خدمت شماست. کافیه که از فرمی که در انتهای همین صفحه قرارداده شده با ما ارتباط بگیرید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط بگیرند و تایم جلسه رو براتون مشخص کنند.

به صورت کلی اگر بخوایم بگیم که تویه جلسه چه مباحثی مطرح میشه:

۱)  بررسی کلی پروژه شما

۲) روال انجام کار 

۳) نحوه‌ی صحیح تعامل با تیم برنامه‌نویسی و پیگیری پروژه

۴) تخمین قیمت و زمان پروژه (این قسمت بنابه استانداردهای داخلی مجموعه ترناو می‌باشد و ممکن است بالاتر یا پایین تر از سایر همکاران باشد)

۵) انتخاب تکنولوژی مناسب برای پروژه شما

۶) آموزش یک سری مباحث و اصطلاحات کلی در برنامه‌نویسی و انجام پروژه

۷) هر سوالی که داشته باشید را می‌توانید در حین جلسه از ما بپرسید

۸) و …

بعد از جلسه(جلسات) قطعا دید شما نسبت به انجام پروژه تغییر خواهد کرد و راحت‌تر می‌تونید با تیم‌های برنامه نویسی کار کنید و نیاز خودتون‌رو شرح بدید و رنج قیمت و زمان پروژه خودتون رو بدونید.

اگر ترجیح می‌دهید که پروژه خود را به ما بسپارید

ممکنه بعد از برگزاری جلسه، ترجیح بدید که کار خودتون رو به تیم ما بسپارید. قطعا باعث افتخار ماست که بتونیم در مسیر پیاده‌سازی یک ایده دیگه با شما همکاری کنیم. قطعا برای ما قابل درک هستش که شما در قبال زمان و هزینه‌ایی که پرداخت می‌کنید انتظار یک نتیجه مطلوب رو دارید و می‌خواهید که با عملی کردن پروژه خود به اهداف معنوی و مادی خود برسید. بنابراین تمام تلاش ما در مجموعه ترناو این هستش که پروژه‌های برنامه نویسی رو با بالاترین کیفیتی که برامون مقدور هستش انجام بدیم و در نهایت تجربه مطلوبی رو برای شما رقم بزنیم.

ممنون که تا انتها با ما بودید، در صورت تمایل لطفا فرم زیر رو تکمیل کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما ارتباط بگیریم و با توجه به پروژه شما زمان و هزینه جلسه رو خدمتتون اعلام کنیم.

ارتباط با ما
اینستاگرام
کانال تلگرام
واتساپ
ایمیل
ارتباط ما با شما

برای ارتباط تیم ما با شما میتوانید از طریق کادر های زیر نام و شماره خود را وارد کنید تا تیم ما از طریق واتساپ با شما ارتباط برقرار کنیم

سفارش پروژه

برای سفارش پروژه به ما میتوانید از طریق کادر مقابل شماره موبایل خود را وارد کنید تا تیم پشتیبانی ما با شما تماس بگیرد

سفارش پروژه

برای سفارش پروژه به ما میتوانید از طریق کادر مقابل شماره موبایل خود را وارد کنید تا تیم پشتیبانی ما با شما تماس بگیرد