اپلیکیشن و سایت چاپ عکس (عکس 24)

این پروژه با زبان فلاتر زده شد و بک اند آن با لاراول به همراه پنل مدیریت تهیه گردید و خروجی اندروید و وب اپ گرفته شد.

هدف از ایجاد این پروژه درخواست و اپلود عکس های کاربر برای چاپ می باشد که بعد از بررسی مدیریت این عکس ها برای چاپ ارسال شده و بعد از چاپ برای آدرس مورد نظر کاربر ارسال می شود.

کاربر بعد از ورود به اپلیکیشن با انتخاب عکس یا عکس های خود وارد صفحه ای می شود که میتواند تمام عکس های انتخابی خود را برش، چرخش و ویرایش کند و نوع و سایز کاغذ مورد نظر را برای چاپ انتخاب کند و قیمت چاپ هر کدام را مشاهده کند. بعد از انتخاب هر سایز، با توجه به مشخصات عکس نیاز به برش اجباری آن سنجیده شده و از کاربر درخواست میکند تا مجدد برش را انجام دهد.

پردازش هایی انجام شده روی تصاویر کاربر از چالش های بزرگ این پروژه بود زیرا بعد از هر برش باید مشخصات جدید عکس بررسی میشد و با توجه به هر سایز پردازش ها از سرگرفته میشد.

جدا از پردازش های سمت اپلیکیشن، پردازش های تصویر سمت بک اند نیز لازم بود. زیرا عکس های ارسالی اکثرا عکس های شخصی می باشد به همین دلیل تمام صورت هایی که در عکس های ارسالی وجود دارند شناسایی و محو می شوند و کیفیت عکس پایین آمده تا غیرقابل شناسایی باشند. عکس های اصلی نیز بعد از دانلود توسط مدیر کاملا حذف می شوند.

بعد از تایید عکس توسط مدیریت، پیامکی مبنی بر رسیدن به مرحله پرداخت برای کاربر ارسال می شود و کاربر با وارد شدن به اپلیکیشن اقدام به پرداخت آنلاین هزینه چاپ کرده و بعد از آن سفارش برای چاپ ارسال می گردد.

پنل مدیریت نیز قابلیت های مشاهده – ویرایش – حذف – ایجاد را روی لیست هایی مانند کاربران – سفارشات – عکس ها – سایزهای کاغذ – نوع‌های کاغذ –  قیمت‌ها و … را دارد.

همچنین بعد از مراحلی که کارفرما در نظر داشت پیامک و ایمیل برای کاربر ارسال می شود

مشاهده ویدیو روند اپلیکیشن 

دانلود اپلیکیشن

مشاهده در وب اپلیکیشن

گرافیست، توسعه دهنده بک اند و فلاتر: مجید ریگی زاده

ارتباط با ما
اینستاگرام
کانال تلگرام
واتساپ
ایمیل
ارتباط ما با شما

برای ارتباط تیم ما با شما میتوانید از طریق کادر های زیر نام و شماره خود را وارد کنید تا تیم ما از طریق واتساپ با شما ارتباط برقرار کنیم

سفارش پروژه

برای سفارش پروژه به ما میتوانید از طریق کادر مقابل شماره موبایل خود را وارد کنید تا تیم پشتیبانی ما با شما تماس بگیرد

سفارش پروژه

برای سفارش پروژه به ما میتوانید از طریق کادر مقابل شماره موبایل خود را وارد کنید تا تیم پشتیبانی ما با شما تماس بگیرد